"Zemsta była słodka"

Piłkarze Orląt zemścili się na piłkarzach z Jabłonowa Pomorskiego wygrywając mecz 1:0. Bramkę dla Orląt w 86 minucie spotkania zdobył Łukasz Witucki. Warto wspomnieć,że w poprzedniej rundzie to Orlęta straciły bramkę w 86. minucie co przyczyniło się do porażki.

Na początku spotkania Orlęta wywalczyły kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki,lecz nie przyniosło to żadnego rezultatu.Pod koniec pierwszej połowy piłkarze Naprzodu również stworzyli kilka sytuacji,które mogły zagrozić Orlętom .Niestety na ich drodze stanął nasz bramkarz Mikołaj Migdalski, który popisał się świetnymi interwencjami,które uchroniły Orlęta przed stratą bramki.Na początku drugiej połowy piłkarze z Jabłonowa dominowali na boisku.Orlęta miały problem z wyjściem z własnej połowy. Wiesław Borończyk postanowił ożywić grę i wprowadził na boisko Patryka Nowickiego,który udowodnił,że trzeba się z nim liczyć na boisku. Zastąpił on Pawła Kupca. W 86 minucie kibice Orląt oszaleli z radości. Zwycięską bramkę dla Orląt po dośrodkowaniu Patryka Nowickiego zdobył Łukasz Witucki!!!
Do końca spotkania gra przebiegała bardzo nerwowo,ze względu na niepoprawne zachowanie Sędziego Dariusza Drozda(Z Bydgoszczy),który kilkukrotnie został wygwizdany przez kibiców.

Skład Orląt: Migdalski Mikołaj - Młodzieniak Adam, Rutecki Łukasz (Adrian Nowicki),Łukasz Witucki, Szymon Brzeziński, Sebastian Śmieszny, Mariusz Żywica (Sąsała Filip), Paweł Kupiec (Patryk Nowicki), Radosław Czułkowski, Przemysław Żbikowski, Łukasz Cięgotura (Kacper Orliński).

WIELKIE BRAWA należą się również kibicom ,którzy głośnym dopingiem doprowadzili drużynę Orląt do ZWYCIĘSTWA!!!

W najbliższą niedzielę Orlęta zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z rezerwami Zawiszy Bydgoszcz. Mecz odbędzie się o godzinie 16 na stadionie przy ulicy Sielskiej 12 (Fordon)