Inauguracja rundy wiosennej. Orlęta grają z Cuiavią Inowrocław

Po zimowej przerwie piłkarze powracają do rywalizacji w grupie kujawsko-pomorskiej 4 ligi. W 19. kolejce tych rozgrywek seniorzy Orląt podejmują Cuiavie Inowrocław. Początek tego meczu w sobotę (18.03) o godz. 15.00 na Stadionie Miejskim w Aleksandrowie Kujawskim.

Orlęta zakończyły rundę jesienną na 7. pozycji w tabeli. W 18. spotkaniach zdobyliśmy 30 pkt. (bilans 9-3-6; bramki 34-24). Nasz najbliższy rywal zajmuje zaś 10. miejsce w ligowej stawce. Cuiavia ma na swoim koncie 26 pkt. (bilans 7-5-6; bramki 33-26). W rundzie jesiennej w Inowrocławiu Orlęta zremisowały z Cuiavią 0:0. Liczymy, że początek piłkarskiej wiosny będzie dla naszej drużyny udany i 3 pkt. zostaną w Aleksandrowie.

Głównym sędzią tego spotkania będzie Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz). Na liniach pomagać mu będą Marcin Modry (Bydgoszcz) oraz Maciej Gebler (Bydgoszcz).

Zapraszamy kibiców do przyjścia na spotkanie Orlęta - Cuiavia w sobotnie popołudnie. Wstęp cegiełka - 5 zł.