Kolejna wygrana Orląt

Orlęta wygrały w sobotę na wyjeździe z Lechem Rypin 4:1 i nadal przewodzą w tabeli.

Bramki zdobyli: 3x Łukasz Witucki, 1x Radosław Kuzimkowski

Sklad: Migdalski - Povolotskyi, Smieszny, Brzeziński (k), Dryps - Żywica (78' Smołko), Gawroński, Wojnowski, Młodzieniak (70' Sadowski) , Nowicki (85' Prysak) , Witucki (80' Kuzimkowski)

W najbliższą sobotę (3. listopada) nasz zespół zmierzy się z Kujawianką Izbica Kujawska.

• Kibic 1224 napisał
    Wygrywany 3-1 ! Dlaczego nie bylo Wróblewskiego na ławce trenerskiej?

Boronczyk przyjezdza wraz z Izbica zapowiadasie masz ciekawy i walki pokazmy,ze chcemy wspomoc zespol dopingiem,flagami,bebnem,ubierzmy sie w szaliki ,czapeczki utozsamiajmy sie z klubem,pokazmy ze lider ma nie przypadkowych kibicow,ale wiernych fanow.a wiec powodzenia .

Izbica na wyjezdzie wygrala 3 mecze: z Wloclawia,Lechem i Solcem,przegrala 2 mecze ,2 zremisowala,takze na wyjazdach potrafi tez punkty zdobywac,a wiec naprzod Orleta,bo ostatnio u siebie wygrana nastapila 22.09 z BKS bydgoszcz 3;1-czas na zwyciestwo na wlasnym boisku.

• mzks napisał
    sedzia meczu z Kujawianka Izbica bedzie pan, Rafal Podlewski z Izdebna- oby szczesliwie

• z trybuny napisał
    aby zachowac pozycje lidera ,nie ogladajac sie na innych najlepiej trzy punkty zdobyc,i za to trzymamy kciuki.

Kujawianka to tez nie jest slaby zespol,chociaz odeszli tacy zawodnicy jak Kuropatwinski, czy Galanciak ,Kwiatkowski,ale przeciwko liderowi wszyscy sie sprezaja.

• obserwator ligi napisał
    lech slaby nie jest a wynik jak widac mocny gratulacje

• kaka napisał
    Na13kolejek trzy razy zrealizowaliśmy,oraz przegraliśmy,takiego wyniki dawno nie było,no i wciąż lidera mamy bawo