Mamy Lidera!!!

Orlęta Aleksandrów Kujawski po wczorajszym wygranym meczu 3-1 z BKS Bydgoszcz objęły fotel lidera 4 ligi !!!

Już w pierwszej akcji meczu na prowadzenie mógł nas wyprowadzić Łukasz Witucki jednak w dogodnej sytuacji uderzył obok bramki.

Za zmarnowana sytuację zrehabilitował się najpierw w 24 a potem w 26 minucie strzelając 2 bramki. Orleta bardzo często gościly pod bramka BKS i tylko nieskuteczność naszych piłkarzy doprowadziła do tego że mecz nie został rozstrzygnięty już w pierwszych 45 minutach.

Druga polowe lepiej zaczęli goscie jednak z upływem czasu nasz zespół znów przejmowal inicjatywe. Niestety BKS niespodziewanie w 83 minucie strzelił gola kontraktowego i na ostatnie kilka minut zrobilo się nerwowo. Ostatniego gola w ostatniej akcji meczu po przytomnym zagraniu Adama Młodzieniaka zdobył Łukasz Witucki. Był to pierwszy hat-trick naszego zawodnika w tym sezonie.

W tym samym czasie w Pakości, Notecianka pokonała 1-0 Pogoń Mogilno i dzięki temu Orlęta objęły fotel lidera z 2 punktową przewagą.

Już w środę w Aleksandrowie zagramy zaległy mecz z Legia Chełmża, który rozpocznie się o godzinie 16:00 i tym samym będziemy mieli okazję jeszcze powiekszyc nasza przewagę nad reszta stawki.

Mamy nadzieję że kibice dopisza i w każdym kolejnym meczu będzie Was coraz więcej. Wsparcie z trybun jest dla zawodników bardzo ważne i bardzo potrzebne.