Po raz ostatni w tym sezonie

W najbliższą sobotę Orlęta zmierzą się z Elaną Toruń. Będzie to ostatnie spotkanie Trójklorowych w tym sezonie. Początek meczu o godzinie 17:00. Zapraszamy wszystkich kibiców i zachęcamy do głośnego dopingu. Przyjdź i podziękuj zawodnikom.

W lidze już prawie wszystko jasne, awans zapewniła sobie Elana. O drugie miejsce premiowane awansem walczą jeszcze zespoły Rol.Ko Konojady i Kujawianki Izbica Kujawska. Orlęta będą walczyć o 7 pozycję, wyprzedzić nas może Lech Rypin i Promień Kowalewo Pomorskie. Z ligi spada sześć drużyn. Pewni spadku są LTP Lubanie, Olimpia II Grudziądz, Polonia Bydgoszcz, Flisak Złotoria i Gopło Kruszwica. Pozostali zagrożeni degradacją do niższej klasy rozgrywkowej to: Piast Złotniki Kujawskie, Zawisza II, Promień Kowalewo Pomorskie.

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Elana Toruń

godz. 17:00, 20.06.15 r.