Orlęta na remis z Cuiavią

Podziałem punktów zakończyło się niedzielne spotkanie 2. kolejki IV ligi, w którym Orlęta zremisowały u siebie 1:1 z Cuiavią Inowrocław.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście. Byli aktywniejsi w ataku i skuteczniejsi w środku pola. Efektem tego był gol zdobyty w 28. minucie przez Michała Kruszczyńskiego, który wykorzystał sytuację sam na sam z naszym bramkarzem. Do przerwy Cuiavia prowadziła 1:0.

W drugiej połowie Orlęta wyglądały dużo lepiej, stwarzały sobie sytuacje bramkowe. Dopiero w 88. minucie Łukasz Rutecki doprowadził do wyrównania. Sędzia główny tego spotkania podjął w końcówce meczu dwie bardzo kontrowersyjne decyzje - najpierw nie odgwizdał zagrania ręką w polu karnym, a następnie nie widział faulu bramkarza Cuiavii na Łukaszu Ruteckim.

W sobotę Orlęta zagrają z liderem, Unią/Drobex Solec Kujawski.

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Cuiavia Inowrocław 1:1 (0:1)

Bramki: Łukasz Rutecki (88') - Michał Kruszczyński (28')