Passa podtrzymana - bez porażki na wiosnę. Wygrana z Notecianką.

W sobotę 8. kwietnia o godz. 16.00 Orlęta rozgrywały mecz w ramach 22. kolejki IV ligi. Przeciwnikiem była Notecianka Pakość. Nasz zespół chciał się zrewanżować rywalowi za porażkę w rundzie jesiennej. Chwilę przed spotkaniem nastąpiła zmiana w bramce Orląt. Mikołaj Migdalski, który doznał kontuzji na rozgrzewce został zastąpiony przez Kacpra Kościeleckiego.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, efektem czego był stan remisowy po pierwszej części spotkania. Po zmianie stron optyczną przewagę miały Orlęta. W 68. minucie po dobrym podaniu Łukasza Ruteckiego, Łukasz Witucki urwał się obrońcy i pokonał bramkarza gospodarzy. Kilka minut później błąd obrońcy gospodarzy wykorzystał Bartosz Maćkiewicz, który podwyższył wynik na 2:0. Obie drużyny miały kilka dogodnych sytuacji do zmiany wyniku, niestety zabrakło skuteczności.

Mecz zakończył się zwycięstwem Orląt 2:0.

Notecianka Pakość - Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:2 (0:0)
67' Łukasz Witucki, 74' Bartosz Maćkiewicz

Skład Orląt: Kościelecki - Cięgotura, Brzeziński, Śmieszny, Czułkowski - P. Nowicki (46' Witucki), Żuchowski (80' A. Nowicki), Wojnowski, Olejnik (46' Vadym Povolotskyi) - Maćkiewicz, Rutecki (70' Młodzieniak)