Zapowiedź: Notecianka Pakość - Orlęta Aleksandrów Kujawski

Już dziś o godzinie 16:00 Orlęta zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z Notecianką.

Drużyna z Pakości zajmuje aktualnie 15. miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 19 punktów. W ostatnich trzech spotkaniach drużyna ta zdobyła 4 punkty (Remis z Wisłą Nowe 0:0, wygrana z Legią Chełmża 2:1 i porażka z Chełminianką Chełmno 2:1). Orlęta do tej rywalizacji przystępują z dorobkiem 7 punktów (Remis z liderem tabeli Pogonią Mogilno 1:1 i dwie wygrane (Cuiavia Inowrocław 3:0 oraz Lech Rypin 4:1). Na tą chwilę jest to najlepszy rezultat w całych rozgrywkach. W poprzedniej rundzie Orlęta zostały pokonane przez Noteciankę na własnym stadionie 2:3. Zdobywając bramkę na wagę zwycięstwa w ostatniej sekundzie spotkania po fatalnym błędzie naszego bramkarza.

Relacja oraz składy pojawią się wieczorem na stronie.

Jeśli warunki techniczne na to pozwolą pojawi się również skrót z tego spotkania oraz będzie można śledzić relację live z tego meczu.

Zapraszamy wszystkich kibiców do Pakości ;)

Link do relacji (relacja jest ciągle w procesie tworzenia, dlatego mogą pojawić się błędy): RELACJA LIVE