Zapowiedź meczu Orlęta Aleksandrów Kujawski - Unia Solec Kujawski

W sobotę 26 marca Orlęta Aleksandrów Kujawski podejmować będą Unię Solec Kujawski. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.

Unia po 17. kolejkach jest vice-liderem ligi z dorobkiem 37. punktów. Nasz rywal na inaugurację rundy wiosennej wygrał z Włocłavią Włocławek 2:0.

W przerwie zimowej w Unii doszło do kilku zmian kadrowych. Z drużyną pożegnali się: Łukasz Ruciński (Piast Złotniki Kujawskie), Marcin Janicki (GLKS Wysokie), Filip Skory, Adrian Duch (Zawisza Bydgoszcz), Oskar Woźniak (Zawisza Bydgoszcz) oraz Arkadiusz Górski.

Do zespołu dołączyli zaś: Michał Żurowski (Start Warlubie), Mateusz Parzyszek (Elana Toruń), Radosław Kanik (Drwęca Golub-Dobrzyń), Szymon Kmiecik (Pogoń Mogilno).

Sędzią głównym tego spotkania będzie Daniel Mateusiak (Szubin), a na liniach pomagać mu będą Sławomir Winiecki (Zamość) i Łukasz Uciński (Szubin).

Zapraszamy wszystkich kibiców na sobotni mecz na Stadionie Miejskim w Aleksandrowie Kujawskim przy ul. Sikorskiego 8.