Juniorzy Starsi: Trzeci sparing, trzecia wygrana

W trzecim meczu kontrolnym juniorzy starsi Orląt odnieśli trzecie zwycięstwo. W poniedziałek, na boisku w Służewie, Orlęta pokonały juniorów młodszych Orła Służewo 5:0 (4:0).

W mecz lepiej weszli piłkarze Orła. To oni w pierwszych dwudziestu minutach spotkania byli stroną dominującą, natomiast gra Orląt w pierwszej fazie meczu była chaotyczna i niedokładna. Gospodarze mogli wyjść na prowadzenie, lecz dobrze interweniował nasz bramkarz - Mateusz Kąkolewski. Z minuty na minutę nasza gra wyglądała coraz lepiej. W 22. minucie Marcin Śmieszny popisał się fantastycznym uderzeniem z 20 metrów w lewe okienko bramki i nie dał żadnych szans bramkarzowi rywali. Dwie minuty później ładnym strzałem zza pola karnego Daniel Kornaszewski zdobył bramkę na 2:0. Bramki zdobyli jeszcze Dominik Lewandowski i Daniel Kornaszewski. W drugiej połowie Szymon Sokół ustalił wynik spotkania na 5:0.

Orzeł Służewo - Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:5 (0:4)

Bramki: Marcin Smieszny (22'), Daniel Kornaszewski (24', 35'), Dominik Lewandowski (28'), Szymon Sokół (48')

Skład: Kąkolewski - Gejsler, Krzemiński, Szałek, Dryps - Radaczyński, Śmieszny, Sokół, Bykowski - Kornaszewski, Trząsalski

Zagrali również: Stachowiak, Piotrowski, Lewandowski, Nowak, Jóźwiak, Gradusiak