Artykuł sponsorowany: Widzew Łódź – wielcy sponsorzy, wielkie nadzieje

Awans do drugiej ligi dla Widzewa Łódź okazał się wielkim bodźcem do dokonania zmian, mających na celu odbudowę świetności klubu z jego najlepszych lat.

Klub bardzo szybko pokazał, że potrafi działać strategicznie i rozwojowo, zdobywając sponsorów z najlepszej spółki (LvBet - http://lvbet.pl). W dniu 5 sierpnia odbyła się prezentacja nowych sponsorów, oraz trykotów w których będą grać piłkarze Widzewa.

Jak wyglądała cała impreza zorganizowana przez Widzew ? Przekonajcie się sami!

Z okazji pozyskania nowych sponsorów, Widzew postanowił zrobić otwartą prezentację nowych sponsorów, oraz otwarte spotkanie z piłkarzami Widzewa. Wszyscy zainteresowani fani, mogli za darmo przyjść i spotkać się ze swoimi ulubieńcami, wymienić z nimi zdanie, oraz dostać autograf, lub pamiątkowe zdjęcie. Cała impreza przebiegała w bardzo przyjaznej i serdecznej atmosferze, co tylko pokazało władzom Widzewa, że ten format imprez jest przez kibiców pożądany i warto jest w przyszłości w niego inwestować.

Przemówienia – skróty przemówień najważniejszych osób.

Na wydarzeniu nie brakowało przemówień, które nosiły publiczność, która przybyła tego dnia do parku Baden Powella. Najbardziej oczekiwano wypowiedzi kapitana drużyny, Adriana Budki, oraz trenera, Marcina Płuski.

Adrian Budka. - "Kolejny rok przed nami. Nikt nie mówi, że będzie łatwy. Miło was wszystkich znowu widzieć. Zrobimy wszystko, aby jak najlepiej wypaść w tej lidze. Wierzę w to zarówno ja, jak i cały zespół, że za rok ponownie będziemy świętować awans."

Marcin Płuska. - "Witam wszystkich kibiców wielkiego Widzewa. To, że jesteście tutaj z nami pozwala wierzyć, że klub uda się odbudować. W imieniu swoim i piłkarzy gwarantuję, że będziemy walczyć o trzy punkty w każdym meczu, najlepiej jak potrafimy."

Nie zabrakło również przemówień sponsorów, którzy również tego wieczoru mieli okazję przemówić do kibiców, oraz piłkarzy:

Adrian Furmańczyk (przedstawiciel firmy oferującej zakłady bukmacherskie LVBet: https://www.facebook.com/LVbetPL/) - "Bardzo jesteśmy dumni, cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Widzewem i że możemy dołożyć cegiełkę w celu odbudowy tak wielkiego klubu. Głęboko wierzymy, że to się uda, gdyż poznajemy ludzi, którzy pracują nad tym i których łączy Widzew"

Łukasz Pietrasik z firmy Viessmann - "Życzę w imieniu swoim i prezesa wielu sukcesów Widzewowi. Mam nadzieję, że to co wydarzyło się w tamtym roku wydarzyło się w kolejnych latach, a obecnie jest to tylko początek naszej współpracy z klubem."

Nowi sponsorzy wypowiadali się na temat współpracy odnoszącej się do Widzewa Łódź, oraz o nadziejach, które również podzielają z kibicami w związku z wejściem Widzewa Łódź do drugiej ligi rozgrywek piłkarskich. Sami kibice przyznają, iż dwóch nowych strategicznych partnerów to najlepsze rozwiązanie ze względu na dużą pomoc finansową, jakie obie marki są w stanie zapewnić, aby podnieść klub do oczekiwanych wyników w przyszłym sezonie 2016/2017.

Ostatnią wartą odnotowania wypowiedzią była ta, przygotowana przez samego prezesa Widzewa Łódź. Wypowiedział się on w bardzo szeroki sposób na temat aktualnej sytuacji Widzewa, oraz podzielił się przyszłością oraz planami, jakie posiada na ten moment Widzew Łódź:

Marcina Ferdzyna. - "Zrobiliśmy w minionym sezonie awans do trzeciej ligi. Był to pierwszy krok w kierunku odbudowy klubu. Miejmy nadzieję, że teraz ta drużyna będzie jeszcze lepsza. Bardzo wierzymy w chłopaków, trenera, wszystkie działania, które obecnie wykonujemy i w was, dwunastego zawodnika zespołu. Prosimy o to, żebyście nadal tak wspierali naszych zawodników. Przed nami bardzo fajny sezon, otwarcie nowego stadionu, bazy treningowej. Będzie to wielki rok, zapraszam wszystkich na mecze i do głośnego dopingowania zespołu."

Wydarzenie zakończyło się wspólnym zdjęciem piłkarzy, działaczy, oraz przedstawicielami sponsorów. Oprócz tego, była możliwość rozmowy z piłkarzami. Kibice chętnie robili sobie z nimi zdjęcia i pozyskiwali od nich autografy.

Władze Widzewa wyrażają wielkie zadowolenie z przebiegu imprezy i dziękują wszystkim obecnym za dużą frekwencję.