VIDEO: Skrót meczu Orlęta 3:1 Kujawianka Izbica Kujawska

Skrót meczu 14. kolejki IV ligi 2018/2019 - Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska.

Wspieraj OrlętaTV!
Odwiedź naszego patronite: https://patronite.pl/orleta1920

• wierny kibic napisał
    w ostatnich spotkaniach miedzy Unia a nasza ekipa zanotowano takie rezultaty; u siebie porazka 1;2 oraz wygralismy u nich 1;3 ale oba zespoly dokonaly wzmocnien ,nawt Unia wiekszych transferow dokonala,a nasz zespol uwierzyl w swoje mozliwosci,co widac po tabeli,bedac do tej pory sredniakiem ligi.

Co tu taka cisza prze burza,Unia pewna swego ze pokona nasze Orleta ,to mozna wycztac z ich wypowiedzi, a My zapewne mysle ze tanio skory nie sprzedamy,wazna bedzie dyspozycja dnia no i troche szczescia w takich meczach by sie przydalo.

• kibic orlat napisał
    Unia na papierze posiada silny sklad,a na dodatek gra u siebie,dobrze ze sedzia I ligowy nie bedzie chyba drukowal,z kole Orleta tez umieja na wyjezdzie pokazac lwi pazur,licze na remis.

w sobote arcywazny mecz o mistrza jesieni, oj bedzie sie dzialo,mysle ze grac beda fair-play.

Sędzia pierwszoligowy Sylwester Rasmus z Konczewic poprowadzi nasz mecz UNia oby szczesliwie

Sylwester Rasmus zAkończenie sędzia meczu Unia Orleta

Jest znane nazwisko Pana sędziego meczu na szczycie jest Sylwester Rasmus z soczewicę oby szczesliwie

• kibice napisał
    podczas meczu dojdzie tez do konfrontacji dwoch najlepszych strzelcow 4 ligi Kedziory z Lukaszem Wituckim,ciekawi nas fakt ktory z nich powiekszy swoj dorobek bramkowy,myslimy ze to bedzie Witucki.

• awk napisał
    hit kolejki juz w sobote zapowiada sie wielkie swieto - Unia bedzie chciala wygrac,a My musimy pokazac charakter i wole walki , a wtedy latwiej o punkty.

• mzks kibic 99 napisał
    Trzy Ciężkie mecze zostały z Brodnicą , Janikowem i Pakością... najlepiej byłoby 9 :) ale może być różnie ... dobry wynik byłby również 7 , dwa zwycięstwa oraz remi lub 5 pkt jedna wygrana i dwa remisy , również byłoby super. Oby nie było mniej niż 5 i dobrze byłoby nic nie przegrać i dalej być na fali do końca listopada...